fbpx

Masz pytania? Zadzwoń +48 735 02 02 02

Podświetlane tabliczki adresowe LED

Chcesz, aby tabliczki adresowe LED na ścianę lub ogrodzenie Twojego domu bądź firmy prezentowały się nie tylko elegancko, ale i nowocześnie? U nas znajdziesz takowe, nie tylko eleganckie, ale i podświetlane, co ułatwi ich widoczność w nocy.

 

Tabliczki adresowe na dom

Na właścicieli nieruchomości nałożony jest obowiązek odpowiedniego oznakowania budynku. Tabliczki adresowe powinny znaleźć na się frontowej ścianie, a jeśli nieruchomość znajduje się wewnątrz większej działki, również na ogrodzeniu. Zaleca się, aby znalazły się na nich takie informacje jak numer budynku oraz ulica, przy której się znajduje. A gdzie można zamówić tabliczki adresowe? W toDESIGN! Zlecając ich wykonanie nam, możesz mieć pewność, że efekt będzie stylowy i elegancki. W ofercie mamy tabliczki adresowe LED, która mogą być wyposażone w funkcje automatycznego podświetlenia. Dzięki temu łatwiej będzie wieczorem odnaleźć Twój dom, siedzibę firmy.

Tabliczka zawierająca podświetlony numer domu lub budynku jest nie tylko nowoczesna, ale też bardzo użytkowa, doskonale prezentując się na budynku w późniejszych porach dnia, czy w nocy.

Jak zamówić tabliczki adresowe?

Wygląd tabliczek adresowych w toDESIGN możesz personalizować – wybierz kolor obudowy i napisów, określ, jak mają być łączone narożniki, a także czy chcesz dodatkowo zakupić czujnik zmierzchu. Na koniec wpisz ulicę i numer domu. I gotowe – postaramy się zrealizować Twoje zlecenie w jak najkrótszym czasie.

Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.
Call Now Button