fbpx

Masz pytania? Zadzwoń +48 735 02 02 02

Tabliczka adresowa podświetlana LED

Chcesz, aby tabliczki adresowe LED na ścianę lub ogrodzenie Twojego domu bądź firmy prezentowały się nie tylko elegancko, ale i nowocześnie? U nas znajdziesz takowe, nie tylko eleganckie, ale i podświetlane, co ułatwi ich widoczność w nocy. Nasz produkt to nie tylko niezbędna informacja, ale także ozdoba elewacji. Może stanowić wskazówkę nawigacyjną dla gości, a jednocześnie wyróżnić go na tle innych budynków.

Podświetlony numer domu

Na właścicieli nieruchomości nałożony jest obowiązek odpowiedniego oznakowania budynku. Tabliczki adresowe powinny znaleźć na się frontowej ścianie, a jeśli nieruchomość znajduje się wewnątrz większej działki, również na ogrodzeniu. Powinny znaleźć się na nich takie informacje jak numer budynku oraz ulica, przy której się znajduje. A gdzie można zamówić tabliczki adresowe? W toDESIGN! Zlecając ich wykonanie nam, możesz mieć pewność, że efekt będzie stylowy i elegancki. W ofercie mamy tabliczki adresowe LED, która mogą być wyposażone w funkcje automatycznego podświetlenia. Dzięki temu łatwiej będzie wieczorem odnaleźć Twój dom, siedzibę firmy.

Porada! Jak ozdobić wnętrze domu? Do łazienki doskonale nada się kratka wentylacyjna łazienkowa.

Tabliczka zawierająca podświetlony numer domu lub budynku jest nie tylko nowoczesna, ale też bardzo użytkowa, doskonale prezentując się na budynku w późniejszych porach dnia, czy w nocy.

Tabliczki adresowe LED są praktyczne, a przy okazji tworzą ciekawy design, nowoczesny styl domu. Są bardzo łatwe w montażu.

Jak zamówić tabliczki adresowe?

Wygląd tabliczek adresowych w toDESIGN możesz personalizować – wybierz kolor obudowy i napisów, określ, jak mają być łączone narożniki, a także czy chcesz dodatkowo zakupić czujnik zmierzchu. Na koniec wpisz ulicę i numer domu. I gotowe – postaramy się zrealizować Twoje zlecenie w jak najkrótszym czasie. Oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, ale także firm. Jesteśmy w stanie wykonać każde zlecenie – czy to duże, czy małe. Każdy Klient jest dla nas ważny! Tablica adresowa LED to praktyczny element dekoracyjny każdego domu lub mieszkania i doskonały prezent.

Gdzie można kupić podświetlany numer domu?

Numer na dom LED można zakupić przez Internet w sklepie toDesign. Sklep oferuje duży wybór a najwyższa jakość sprawia, że produkty są odporne na warunki atmosferyczne. Tabliczka z numerem domu na ogrodzenie mogą być również świetnym prezentem dla kogoś, kto dopiero co zamieszkał w nowym domu lub mieszkaniu. Oświetlenie domu po zmierzchu to bardzo ważna sprawa, nie należy jej lekceważyć.

Ile kosztuje podświetlana tabliczka adresowa z numerem domu?

Cena podświetlanej tabliczki adresowej LED waha się między 142 zł do 174 zł. To bardzo dobra cena za wygodne rozwiązanie, dzięki któremu nasz adres będzie widoczny również w nocy.

Co grozi za brak tabliczki adresowej?

Oznaczenie domu czy posesji jest obowiązkowe. Za brak takiego oznakowania właściciel posesji może otrzymać karę grzywny do 250 złotych lub nagany. Znak musi być jednoznaczny i czytelny dlatego należy wybrać duże litery i podświetlenie. Tabliczkę należy umieścić tak, aby była widoczna z obu stron ulicy.

Podświetlane tabliczki adresowe charakteryzują się lekkością, a jednocześnie dużą wytrzymałością i odpornością na korozję. Numery domu LED są dostępne w szerokiej gamie stylów i wzorów, dzięki czemu łatwo znaleźć taki, który uzupełnia Twój dom lub firmę. Jeżeli szukasz ozdób, sprawdź dekoracje na ścianę do salonu.

Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.
Call Now Button