fbpx

Masz pytania? Zadzwoń +48 735 02 02 02

Osłony na włącznik światła

W wielu przypadkach i przy wielu aranżacjach wnętrz, nowoczesna osłona włącznika światła stanowi znakomity dodatek uzupełniający całą aranżację pomieszczenia. To idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy lubią nowoczesne projekty.

 

Designerska osłona włącznika światła

Czy włącznik może stać się elementem dekoracyjnym w Twoim wnętrzu? Tak! A jeśli nadal masz wątpliwości, osłona włącznika powinna szybko je rozwiać. To element ozdobny wykonany z plexi, który łatwo i szybko mocuje się do ściany wokół włączników. Oprócz tego, że wygląda efektownie i oryginalnie, spełnia też funkcje praktyczne. Osłona włącznika światła jest prosta w czyszczeniu, odporna na ścieranie, a jak pewnie już się o tym przekonałeś/-aś, ściana wokół tego miejsca bardzo szybko się brudzi. Sprawdź dostępne kształty, wymiary i kolory osłonek dostępnych w naszym sklepie internetowym z dekoracjami wnętrz.

Podkładka pod włącznik

Zaopatrz się w starannie dopasowane i estetycznie zaprojektowane osłony włączników światła i ciesz się lepszym wyglądem wnętrza domu lub mieszkania.

Co ciekawe, taka designerska osłona ściany pod włącznik lub kontakt to nie tylko kwestia trendów wnętrzarskich. To również dodatkowa ochrona przed przypadkowym powstawaniem otarć na ścianie w miejscu, gdzie stosunkowo często może być dotykana przy okazji przełączania światła. Innymi słowy taka podkładka pod przełącznik lub kontakt chroni przed palcowaniem.

Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.
Call Now Button