fbpx

Masz pytania? Zadzwoń +48 735 02 02 02

Osłony na włącznik światła

W wielu przypadkach i przy wielu aranżacjach wnętrz, nowoczesna osłona włącznika światła stanowi znakomity dodatek uzupełniający całą aranżację pomieszczenia. To idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy lubią nowoczesne projekty.

Designerska osłona włącznika światła

Czy włącznik może stać się elementem dekoracyjnym w Twoim wnętrzu? Tak! Osłona włącznika to element ozdobny wykonany z plexi, który łatwo i szybko mocuje się do ściany wokół włączników. Oprócz tego, że wygląda efektownie i oryginalnie, spełnia też funkcje praktyczne.
Osłona włącznika światła jest prosta w czyszczeniu, odporna na ścieranie, a jak pewnie już się o tym przekonałeś/-aś, ściana wokół tego miejsca bardzo szybko się brudzi. Sprawdź dostępne kształty, wymiary i kolory osłonek dostępnych w naszym sklepie internetowym z dekoracjami wnętrz.

Osłona ściany pod kontakt

Już dziś kup starannie dopasowane i estetycznie zaprojektowane osłony włączników światła i ciesz się lepszym wyglądem wnętrza domu lub mieszkania.
Co ciekawe, osłona pod włącznik światła lub kontakt to nie tylko kwestia trendów wnętrzarskich. To również dodatkowa ochrona przed przypadkowym powstawaniem otarć na ścianie w miejscu, gdzie stosunkowo często może być dotykana przy okazji przełączania światła. Podkładka pod przełącznik lub kontakt chroni przed palcowaniem i zapobiega zabrudzeniu ściany.

Nasz sklep toDesign w swojej ofercie posiada różnego rodzaju podkładki pod włącznik światła, kratki wentylacyjne okrągłe charakteryzujące się wysoką jakością. Szeroki wybór produktów pozwala każdemu znaleźć coś dla siebie, natomiast niskie ceny sprawiają, że produkty są dostępne dla każdego. To idealny produkt dla osób ceniących jakość, bez przepłacania.

Jak zabezpieczyć ścianę przy włączniku?

Aby zabezpieczyć ścianę przy wyłączniku, należy zastosować nakładkę pod kontakt. Osłony na włącznik światła wykonane są z materiału plexi, który jest bardzo łatwy w czyszczeniu. Osłona na kontakt ma grubość ok. 3 cm i można ją w prosty sposób zamontować, bez użycia specjalnych narzędzi. Warto wybrać taką osłonę, aby oprócz roli praktycznej spełniała funkcję dekoracyjną. Takie osłonki można ją kupić w naszym sklepie internetowym w różnych wzorach i kolorach. Osłona na kontakt to skuteczny sposób na zapobieganie zaplamieniu ściany. Umieszcza się je na ścianie i pomaga utrzymać to miejsce w czystości, bez zabrudzeń i zanieczyszczeń.

Jak wysoko zamontować włącznik światła?

Włącznik światła powinien być zamontowany na wysokości, do której można wygodnie sięgnąć. Częstą praktyką jest umieszczanie kontaktu na wysokości ok. 110-120 cm.

Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.
Call Now Button