fbpx

Masz pytania? Zadzwoń +48 735 02 02 02

Nowoczesne zabudowy grzejnika

Zależy Ci na estetyce wnętrz, a zarazem chcesz, aby ciepło dobrze rozchodziło się po domu? Wykorzystaj nowoczesne zabudowy kaloryfera, w dyskretny i elegancki sposób zasłaniające grzejnik i cieszące oko.

Elegancka zabudowa kaloryfera

Zakup designerskich, czarnych albo… złotych kaloryferów, które idealnie by pasowały do Twojego wnętrza, okazał się niemożliwy ze względu na koszty? Nie musisz rezygnować z eleganckiego efektu wizualnego – zabudowa grzejnika sprawi, że stare lub zwykłe, białe kaloryfery przestaną razić w modnie urządzonym pokoju.

Zabudowy grzejników to tani, prosty i szybki sposób na ukrycie niechcianych elementów instalacji grzewczej, stanowiący jednocześnie stylową dekorację. Co więcej, ten sposób maskowania kaloryferów nie wypływa na ich wydajność – odpowiednio zaprojektowane wzory zapewniają dobrą wymianę ciepła, cyrkulację powietrza.

Jak wybrać zabudowy grzejników?

Zabudowa kaloryfera może być wykonana z różnych materiałów, jak drewno, szkło, czy nawet metalowa siatka, aczkolwiek ze względów praktycznych i ekonomicznych, najpopularniejszym wyborem jest płyta MDF. Jeśli jest ona surowa, możesz ją w łatwy sposób przemalować, dopasowując kolor do wnętrza i efektu, jaki chcesz uzyskać. Decydując się na tego typu maskowanie grzejnika, wystarczy, że wybierzesz wzór obudowy (może być nowoczesny, klasyczny, a nawet orientalny) oraz wymiary. Dzięki dużej różnorodności rozmiarów w toDESIGN nie powinieneś/powinnaś mieć problemu ze znalezieniem odpowiedniego modelu.

Prosta lub designerska – osłona grzejnika jakiej potrzebujesz

Jeśli potrzebna jest Ci maskownica kaloryfera, mamy dobrą wiadomość – odpowiednia zabudowa, czy osłona grzejnika, może mieć formę zarówno bardzo prostą, jak i z nieco bardziej designerskim wzorem. Jedno jest przy tym pewne – rozwiązanie takie można łatwo dopasować do własnych wymagań i stylu panującego w danym wnętrzu. Chcesz dodatkowo ozdobić pokój? Nie zapomnij o ozdobach na ścianę do salonu!

Czy warto zabudować grzejnik?

Dobrze dobrana, nowoczesna zabudowa grzejnika może znacząco poprawić wrażenia estetyczne związane z ogólnym odbiorem wystroju wnętrza. Ponadto ważną zaletą tego rozwiązania jest to, że w niektórych przypadkach osłona może chronić przed przypadkowym oparzeniem się przez dzieci, czy przed przypadkowym urazem. Nasze eleganckie osłony sprawdzą się również do zabudowy kaloryfera żeberkowego.

Czym zakryć kaloryfer?

Najlepiej sprawdza się w tym zakresie designerska maskownica kaloryfera, wyposażona w odpowiednie otwory, umożliwiające przepływ ciepła i powietrza przy grzejniku, a jednocześnie poprawiająca walory estetyczne.

Gdzie kupić maskownicę grzejnika lub na kaloryfer?

Możesz to zrobić w sklepie alltodesign.pl. Szeroki zakres wzorów i rozmiarów sprawi, że każdy znajdzie zabudowę do swojego kaloryfera. W ofercie znajdują się również inne akcesoria przydatne w poprawianiu wystroju wnętrz. Zapewniamy produkty wysokiej jakości w konkurencyjnych cenach.

Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.
Call Now Button