fbpx

Masz pytania? Zadzwoń +48 735 02 02 02

Elegancka zabudowa grzejnika

Zależy Ci na estetyce wnętrz, a zarazem chcesz, aby ciepło dobrze rozchodziło się po domu? Wykorzystaj nowoczesne obudowy kaloryfera, w dyskretny i elegancki sposób zasłaniające grzejnik i cieszące oko. Dzięki niej zwykły kaloryfer staje się elementem, który nadaje pomieszczeniu niepowtarzalnego stylu i charakteru.

Zobacz pełną ofertę naszych maskownic na grzejnik!

Zabudowa kaloryfera

Zakup designerskich, czarnych albo… złotych kaloryferów, które idealnie by pasowały do Twojego wnętrza, okazał się niemożliwy ze względu na koszty? Nie musisz rezygnować z eleganckiego efektu wizualnego – elegancka zabudowa grzejnika sprawi, że stare lub zwykłe, białe kaloryfery przestaną razić w modnie urządzonym pokoju.

Czy zabudowa kaloryfera (maskownica) zmniejsza wydajność grzewczą?

Zabudowy grzejników (funkcjonalne maskownice) to tani, prosty i szybki sposób na ukrycie niechcianych elementów instalacji grzewczej, stanowiący jednocześnie stylową dekorację. Co więcej, ten sposób maskowania kaloryferów nie wypływa na ich wydajność – odpowiednio zaprojektowane wzory zapewniają dobrą wymianę ciepła, cyrkulację powietrza.

Jeżeli w Twoim wnętrzu brakuje charakteru, postaw na nowoczesne dodatki np. kratkę wentylacyjną czarną.

Jak wybrać osłonę na grzejnik?

Jakie materiały są użyte do produkcji zabudowy kaloryfera? Zabudowa kaloryfera może być wykonana z różnych materiałów aczkolwiek ze względów praktycznych i ekonomicznych, najpopularniejszym wyborem jest płyta MDF. Możesz ją w łatwy sposób przemalować, dopasowując kolor do wnętrza i efektu, jaki chcesz uzyskać. Decydując się na tego typu maskowanie grzejnika, wystarczy, że wybierzesz wzór obudowy (może być nowoczesny, klasyczny) oraz wymiary. Dzięki dużej różnorodności rozmiarów w toDESIGN nie powinieneś/powinnaś mieć problemu ze znalezieniem odpowiedniego modelu.

Bez znaczenia czy posiadasz kaloryfer żeliwny czy żeberkowy – w naszym sklepie znajdziesz pasującą obudowę!

Prosta lub designerska – osłona grzejnika jakiej potrzebujesz

Jeśli potrzebujesz ładną maskownice kaloryfera, mamy dobrą wiadomość – odpowiednia zabudowa, czy osłona grzejnika, może mieć formę zarówno bardzo prostą, jak i z nieco bardziej designerskim wzorem. Jedno jest przy tym pewne – rozwiązanie takie można łatwo dopasować do własnych wymagań i stylu panującego w danym wnętrzu. Chcesz dodatkowo ozdobić pokój? Nie zapomnij o ozdobach na ścianę do salonu!

Czy warto zabudować grzejnik?

Dobrze dobrana, nowoczesna zabudowa grzejnika może znacząco poprawić wrażenia estetyczne związane z ogólnym odbiorem wystroju wnętrza. Ponadto ważną zaletą tego rozwiązania jest to, że w niektórych przypadkach osłona może chronić przed przypadkowym oparzeniem się przez dzieci, czy przed przypadkowym urazem. Nasze eleganckie osłony sprawdzą się również do zabudowy kaloryfera żeberkowego, który zwłaszcza w nowoczesnych wnętrzach – chcemy ukryć.

Dzięki użyciu osłony na grzejnik, można zyskać wolną powierzchnię, którą można wykorzystać na różne sposoby. Maskownica kaloryfera może pełnić funkcję półki na książki, ozdobną podstawę na rośliny, lub jako miejsce do położenia przedmiotów codziennego użytku.

Czym zakryć kaloryfer żeberkowy? Wybierz maskownicę!

Dla kaloryfera żeberkowego najlepiej sprawdzi się designerska maskownica, wyposażona w odpowiednie otwory, umożliwiające przepływ ciepła i powietrza przy grzejniku. Jednocześnie poprawiająca walory estetyczne.

Gdzie kupić maskownicę na grzejnik lub kaloryfer?

Możesz to zrobić w sklepie alltodesign.pl. Szeroki zakres wzorów i rozmiarów sprawi, że każdy znajdzie zabudowę do swojego kaloryfera. Posiadamy bardzo popularne ażurowe obudowy, które umożliwiają swobodny przepływ ciepła. W ofercie znajdują się również inne akcesoria przydatne w poprawianiu wystroju wnętrz. Zapewniamy produkty wysokiej jakości w konkurencyjnych cenach.

Jak wygląda montaż obudowy kaloryfera?

Konstrukcja naszej obudowy grzejnika nie wymaga klejenia! Łączenia wykonane są na zasadzie złączy typu klik. W łatwy sposób można samemu wykonać montaż jak i późniejszy demontaż obudowy. Nie potrzebujesz profesjonalnych narzędzi ani fachowca.

Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.
Call Now Button