fbpx

Masz pytania? Zadzwoń +48 735 02 02 02

Nowoczesne zabudowy grzejnika

Zależy Ci na estetyce wnętrz, a zarazem chcesz, aby ciepło dobrze rozchodziło się po domu? Wykorzystaj nowoczesne zabudowy kaloryfera, w dyskretny i elegancki sposób zasłaniające grzejnik i cieszące oko.

 

Elegancka zabudowa kaloryfera

Zakup designerskich, czarnych albo… złotych kaloryferów, które idealnie by pasowały do Twojego wnętrza, okazał się niemożliwy ze względu na koszty? Nie musisz rezygnować z eleganckiego efektu wizualnego – zabudowa grzejnika sprawi, że stare lub zwykłe, białe kaloryfery przestaną razić w modnie urządzonym pokoju.

Zabudowy grzejników to tani, prosty i szybki sposób na ukrycie niechcianych elementów instalacji grzewczej, stanowiący jednocześnie stylową dekorację. Co więcej, ten sposób maskowania kaloryferów nie wypływa na ich wydajność – odpowiednio zaprojektowane wzory zapewniają dobrą wymianę ciepła, cyrkulację powietrza.

Jak wybrać zabudowy grzejników?

Zabudowa kaloryfera może być wykonana z różnych materiałów, jak drewno, szkło, czy nawet metalowa siatka, aczkolwiek ze względów praktycznych i ekonomicznych, najpopularniejszym wyborem jest płyta MDF. Jeśli jest ona surowa, możesz ją w łatwy sposób przemalować, dopasowując kolor do wnętrza i efektu, jaki chcesz uzyskać. Decydując się na tego typu maskowanie grzejnika, wystarczy, że wybierzesz wzór obudowy (może być nowoczesny, klasyczny, a nawet orientalny) oraz wymiary. Dzięki dużej różnorodności rozmiarów w toDESIGN nie powinieneś/powinnaś mieć problemu ze znalezieniem odpowiedniego modelu.

Prosta lub designerska – osłona grzejnika jakiej potrzebujesz

Jeśli potrzebna jest Ci maskownica kaloryfera, mamy dobrą wiadomość – odpowiednia zabudowa, czy osłona grzejnika, może mieć formę zarówno bardzo prostą, jak i z nieco bardziej designerskim wzorem. Jedno jest przy tym pewne – rozwiązanie takie można łatwo dopasować do własnych wymagań i stylu panującego w danym wnętrzu.

Czy warto zabudować grzejnik?

Dobrze dobrana, nowoczesna zabudowa grzejnika może znacząco poprawić wrażenia estetyczne związane z ogólnym odbiorem wystroju wnętrza. Ponadto ważną zaletą tego rozwiązania jest to, że w niektórych przypadkach osłona może chronić przed przypadkowym oparzeniem się przez dzieci, czy przed przypadkowym urazem.

Czym zakryć kaloryfer?

Najlepiej sprawdza się w tym zakresie designerska maskownica kaloryfera, wyposażona w odpowiednie otwory, umożliwiające przepływ ciepła i powietrza przy grzejniku, a jednocześnie poprawiająca walory estetyczne.

Gdzie kupić maskownicę grzejnika lub na kaloryfer?

Możesz to zrobić w sklepie toDESIGN.pl. W ofercie znajdują się również inne akcesoria przydatne w poprawianiu wystroju wnętrz.

Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.
Call Now Button