fbpx

Masz pytania? Zadzwoń +48 735 02 02 02

Dekoracje z mchem

Nadaj wnętrzu mieszkania nieco świeżości. Sięgnij po dekoracje i ozdoby z mchem i pozwól, by w salonie lub kuchni Twojego domu świeża zieleń przełamała pozostałe barwy. Aranżacje wnętrz z mchem dodają odrobinę natury i mogą pomóc w oczyszczaniu powietrza.

Jak utrzymać mech w domu w świetnym stanie jak najdłużej? Aby jak najdłużej utrzymać mech w świetnej kondycji, należy go regularnie podlewać i umieścić w miejscu o pośrednim nasłonecznieniu. To wszystko! Dekoracje i ozdoby z mchu są praktycznie bezobsługowe.

Aranżacje z dekoracjami z mchu

Dekoracje z mchem to sposób na szybką i efektowną zmianę wnętrza – zarówno salonu, sypialni, jak i kuchni, czy łazienki. Pasują zarówno do pomieszczeń urządzonych w stylu rustykalnym, skandynawskim, boho, jak i nowoczesnym – dodają charakteru, jednocześnie ocieplając pokój. Dekoracje z mchu mogę mieć formę napisu, czy dekoracyjnego lustra, w którym ozdobny mech przeplata się z nowoczesną formą szkła. A dzięki temu, że w toDESIGN wykorzystujemy żywy mech dekoracyjny, możesz mieć pewność, że efekt będzie naturalny.

Jakie ozdoby z mchu na ścianę?

Jeśli zastanawiasz się, jak zadbać o to, by wystój pomieszczenia miał w sobie świeżość i więcej zieleni, a jednocześnie zależy Ci na wrażeniu przestrzeni, dobrym pomysłem mogą być lustra dekoracyjne z dodatkiem mchu ozdobnego. Co istotne – można wśród nich wybierać pomiędzy różnymi wzorami. To ułatwia dobór takiego modelu, który w pełni przypadnie do gustu wszystkim domownikom.
Lustra dekoracyjne z dodatkiem mchu to doskonała opcja na powiększenie przestrzeni pomieszczenia. Jest to świetny sposób na dodanie głębi i wymiaru do każdego pomieszczenia, a także może sprawić, że małe przestrzenie wydadzą się większe.

Dlaczego warto wykorzystać dekoracje z mchem w domu lub biurze?

Ozdoby i dekoracje z mchem chrobotkiem świetnie sprawdzają się w pomieszczeniach zamkniętych, nadając im dodatkowego stylu i szyku, a także tworząc bardzo przyjemny klimat. Dekoracje z mchu są idealne do biura, ponieważ nie wymagają dużo czasu na pielęgnację. Można po prostu spryskać je wodą raz w tygodniu, a one pozostaną zdrowe i zielone. Umieszczone na ścianach sprawiają, że do aranżacji wkrada się odrobinę przyjemnej zieleni i coś żywego, nadającego mieszkaniu lub biuru duszę. Mech chrobotek jest bardzo prosty w pielęgnacji. Innym, często wybieranym dodatkiem na ścianę jest kratka wentylacyjna czy nowoczesne lustra dekoracyjne.

Jak dbać o dekoracje z mchu na ścianach?

Mech to świetny sposób, aby dodać trochę zieleni do wystroju domu, ale wymaga pewnych zabiegów pielęgnacyjnych. Ozdoby z mchu są bardzo łatwe w utrzymaniu w porównaniu do innych kwiatów. Nie muszą być podlewane tak często, a także mogą rozwijać się w zacienionych miejscach.
Oto kilka wskazówek, jak dbać o swoje dekoracje z mchu w domu:
– Trzymać z dala od bezpośredniego światła słonecznego, ponieważ powoduje to wysychanie mchu.
– Spryskiwać regularnie wodą

Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.
Call Now Button