fbpx

Masz pytania? Zadzwoń +48 735 02 02 02

Neony LED na ścianę

Udoskonal wnętrze swojego domu sięgając po nowoczesne, podświetlane ozdoby i dekoracje. LEDony (inaczej neony LED) świetnie się sprawdzą do salonu i nie tylko.

Neonowe ozdoby na ścianę

Szukasz pomysłu na oryginalną dekoracją mieszkania, domu? Postaw na LEDony, czyli neony LED na ścianę. Kiedyś kojarzyły się tylko z oznakowaniem sklepów, restauracji, a dziś każdy może je mieć w swoim wnętrzu.

LEDony z jednej strony są sztywne i trwałe, a z drugiej bardzo lekkie, można je przymocować do ściany za pomocą wkrętów lub mocnej dwustronnej taśmy. Neon na ścianę może nieprzerwanie świecić nawet ponad 5 lat. A dzięki technologii zastosowanej w toDESIGN nie musisz martwić się o to, że wszędzie widoczne będą kable – ukryliśmy je za konstrukcją nośną, zachowując estetyczny wygląd. Jednocześnie neony LED są energooszczędne, nie pobierają dużo prądu. To wszystko sprawia, że w przeciwieństwie do klasycznych neonów na ścianę, wykonanych z rtęci i gazów szlachetnym, będą bezpieczną i oryginalną ozdobą każdego wnętrza.

LEDony dekoracyjne do domu, firmy – inspiracje

Neony LED na ścianę to nowoczesna dekoracja do wnętrz urządzonych w różnych stylach. LEDon w kształcie kawy oświetli drogę do ekspresu. Sprawdzi się m.in. w domowej kuchni, a także w biurowym pomieszczeniu socjalnym, o kawiarni nie wspominając.

Neon LED w kształcie lodów to idealne wykończenie kuchni w stylu retro, amerykańskiej cukierni stylizowanej na pin up, czy, oczywiście, lodziarni. Zmysłowe, czerwone usta można zawiesić w sypialni, nad toaletką, w łazience lub w salonie kosmetycznym. A błyskawica to sposób na urozmaicenie m.in. do pokoju nastolatka. Inaczej mówiąc to doskonałe ozdoby na ścianę do różnych pomieszczeń.

Neony LED są popularnym wyborem dla wystroju ścian w nowoczesnych domach. Są one dostępne w różnych kolorach i stylach, co czyni je uniwersalną opcją dla każdego rodzaju wystroju. Sprawdź również panele ażurowe.

Podświetlane ozdoby neonowe LED

Jak sam/-a możesz się przekonać, LEDony (czyli nowoczesne neony ledowe na ścianę) będą dobrze wyglądać zarówno w domu, biurze, jak i w lokalach usługowych. Są sposobem na ożywienie nieco nudnej aranżacji lub wręcz przeciwnie – dopełniają bogate, kolorowe wnętrze.

Postaw na wyjątkowy nastrój w swoim mieszkaniu i zamontuj w swoim salonie neon na ścianę do pokoju.

Co lepiej wybrać: neon LED czy zwykły?

Wybierając ozdoby w formie neonu na ścianę, warto mieć na uwadze, że LEDony w porównaniu do tradycyjnych są bardziej energooszczędne. Dają tez większe możliwości tworzenia ciekawych elementów dekoracyjnych, co widać w naszej ofercie 🙂 Koszt zwykłego neonu jest niski, natomiast jest mniej trwały, a późniejsze koszty eksploatacji są wysokie.

Jeśli chcesz nadać swojemu mieszkaniu niepowtarzalny nastrój, kup neonowe ozdoby na ścianę do np. salonu. Dzięki temu stworzysz w swoim domu nastrojowe i klimatyczne oświetlenie, które doskonale sprawdzi się podczas relaksu lub przyjmowania gości.

Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.
Call Now Button