fbpx

Masz pytania? Zadzwoń +48 735 02 02 02

Wygłuszające panele akustyczne

Przeszkadza Ci hałas zza ściany? Zależy Ci na ciszy i spokoju? Zamontuj dźwiękochłonne panele akustyczne. U nas znajdziesz je w formie, która jest nie tylko efektywna, ale i elegancka, pasująca do nowoczesnych wnętrz.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

 

Ciche mieszkanie – panele akustyczne dekoracyjne

Urządzasz studio muzyczne, salę konferencyjną lub chcesz zadbać o odpowiednie wygłuszenie pokoju (np. nastolatka…) w swoim domu? Rozwiązaniem mogą być funkcjonalne i stylowe panele dźwiękochłonne, zwane też akustycznymi oraz wygłuszającymi.

Panele akustyczne produkuje się z materiałów, które pochłaniają dźwięki, lecz, co istotne, jednocześnie nie zniekształcają ich. Oprócz tego redukują pogłos w pomieszczeniu. W praktyce nie tylko uniemożliwiają przedostawanie się głośnych dźwięków na zewnątrz, ale także poprawiają akustykę we wnętrzu, w którym są zamontowane. A dzięki temu, że nie zajmują wiele miejsca, sprawdzą się także w niedużych pomieszczeniach. Dostępne w naszym sklepie panele wygłuszające na ścianę wykonane są ze sklejki brzozowej oraz pianki akustycznej (absorbera) o grubości 33 mm lub 53 mm.

Dekoracyjne panele wygłuszające

Panele dźwiękochłonne mogą być nie tylko praktyczne, ale również stanowić element dekoracyjny w pomieszczeniu i tak jest w przypadki oferty toDESIGN. Każdy element posiada unikalny wzór, który wycinamy laserowo, zachowując najwyższą precyzję i jakość. To sprawia, że nasze wysokiej jakości panele akustyczne równie dobrze sprawdzą się w nowoczesnym hi-fi roomie, gabinecie, czy nawet w salonie.

Czy panele wygłuszające pasują do aranżacji wnętrz?

Nowocześnie zaprojektowane dźwiękochłonne panele akustyczne nie tylko pozwalają wyciszyć pomieszczenie, ale i poprawiają jego estetykę. Dzięki odpowiednio przygotowanemu designowi, mogą cieszyć oko i czynić wystrój jeszcze lepszym i bardziej stylowym.

Dlaczego warto stosować panele akustyczne?

Rozwiązania tego typu mają spore znaczenie dla komfortu użytkowania pomieszczenia. Wytłumiając dźwięki i hałasy dobiegające z zewnątrz sprawiają, że łatwiej się zrelaksować i skupić na swoich sprawach. Jednocześnie lepsza akustyka w środku pomieszczenia, w którym je zamontowano sprawia, że na przykład znacznie przyjemniej słucha się muzyki.

Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.
Call Now Button