fbpx

Masz pytania? Zadzwoń +48 735 02 02 02

Ścianki i panele ażurowe

Sprawdź nasze designerskie, bardzo starannie wykonane panele i ścianki ażurowe, z doskonale dobranymi kolorami i idealnie pasujące do nowoczesnego domu. Panele ażurowe to świetny sposób na wydzielenie i rozgraniczenie wybranej przestrzeni. Pozwalają na duży przepływ światła, a jednocześnie zapewniają nieco prywatności.

 

Drewniane ścianki ażurowe

Chcesz optycznie oddzielić dwa pomieszczenia, ale zależy Ci na tym, aby nie przytłoczyć wnętrza? Postaw na panele ażurowe, które mogą pełnić funkcję przepierzenia, czy drzwi przesuwnych. Dzięki temu, że nie są w pełni zabudowane, przepuszczają światło, nie pomniejszają wizualnie pokojów.

Oprócz tego panele ażurowe drewniane możesz wykorzystać jako stylową zabudowę kaloryferów (zwłaszcza gdy zdecydowałeś/-aś się na nowoczesne modele, ale chcesz aranżację w stylu vintage, retro), a także jako parawan. Dzięki dużej różnorodności dostępnych u nas wzorów oraz kolorów dopasujesz ścianki ażurowe do swojej wizji.

Konstrukcja jest bardzo lekka co sprawia, że można je swobodnie przemieszczać. Dodatkowo można dodać własne elementy dekoracyjne takie jak grafiki, ramki ze zdjęciami czy inne ozdoby.

Co to są panele ażurowe?

To element aranżacyjny, za pomocą którego można wydzielić część pomieszczenia. To nic innego jak panele dekoracyjne, które wyróżniają się swoją budową, zawierającą wolne przestrzenie przepuszczające światło, dzięki którym nadal zostaje zachowane wrażenie przestronności pomieszczenia.

Jak zamontować ścianki ażurowe?

Ścianki możesz zamontować stosując dostępne w sklepie toDESIGN systemy montażowe – nogi do paneli wolnostojących lub listwy montażowe. Montaż jest szybki i prosty, nie potrzeba specjalistycznych narzędzi. Ścianki ażurowe wykonane są z płyt meblowych MDF, które można zamontować na różne sposoby. Wykonujemy panele ażurowe dekoracyjne w szerokiej gamie wzorów, idealnych do dodania stylu do każdego nowoczesnego wnętrza. Jeśli jesteś fanem stylu folklorystycznego, nasze panele są świetnym sposobem na dodanie szczypty koloru i charakteru do swojego domu.

Gdzie można kupić panele ażurowe?

Możesz to zrobić bezpośrednio u nas, w sklepie toDESIGN. Oferujemy ciekawe wzory i możliwość wybrania różnych kolorów, co pozwala na łatwe dopasowanie paneli do stylu i wystroju własnego domu, mieszkania lub biura.

Gdzie warto zamontować ścianki ażurowe?

Wszędzie tam, gdzie są potrzebne ścianki działowe, a zarazem zależy nam na tym, aby zachować odczucie przestrzenności pomieszczenia (salonu, open space itp.). Ścianka ażurowa w salonie doskonale sprawdza się do oddzielania części jadalnej od części wypoczynkowej.

Warto jednak zauważyć, iż ten element aranżacji wnętrz oprócz funkcji użytkowej może tez pełnić także rolę czysto dekoracyjną, np. gdy zamiast jako ściankę działową, wykorzystamy go jako panele ażurowe na ścianę. Ścianki ażurowe możesz zamontować w każdym pomieszczeniu swojego domu. Zazwyczaj montuje się je w salonach i sypialniach, ale można je także zainstalować w innych pomieszczeniach, takich jak kuchnia czy łazienka. Dzięki różnorodnym rozmiarom, spełni swoja funkcję w każdym pomieszczeniu.

Jeśli interesują Cię dekoracyjne przepierzenia, ścianki i panele ażurowe drewniane, sprawdź także i te, które wykonano z płyty MDF.

Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.
Call Now Button