fbpx

Masz pytania? Zadzwoń +48 735 02 02 02

Ścianki i panele ażurowe

Sprawdź nasze designerskie, bardzo starannie wykonane panele i ścianki ażurowe, z doskonale dobranymi kolorami i idealnie pasujące do nowoczesnego domu.

 

Drewniane ścianki ażurowe

Chcesz optycznie oddzielić dwa pomieszczenia, ale zależy Ci na tym, aby nie przytłoczyć wnętrza? Postaw na panele ażurowe, które mogą pełnić funkcję przepierzenia, czy drzwi przesuwnych. Dzięki temu, że nie są w pełni zabudowane, przepuszczają światło, nie pomniejszają wizualnie pokojów.

Oprócz tego panele ażurowe drewniane możesz wykorzystać jako stylową zabudowę kaloryferów (zwłaszcza gdy zdecydowałeś/-aś się na nowoczesne modele, ale chcesz aranżację w stylu vintage, retro), a także jako parawan. Dzięki dużej różnorodności dostępnych u nas wzorów oraz kolorów dopasujesz ścianki ażurowe do swojej wizji.

Co to są panele ażurowe?

To element aranżacyjny, za pomocą którego można wydzielić część pomieszczenia. To nic innego jak panele dekoracyjne, które wyróżniają się swoją budową, zawierającą wolne przestrzenie przepuszczające światło, dzięki którym nadal zostaje zachowane wrażenie przestronności pomieszczenia.

Jak zamontować ścianki ażurowe?

Możesz to zrobić stosując dostępne w sklepie toDESIGN systemy montażowe – nogi do paneli wolnostojących lub listwy montażowe.

Gdzie można kupić panele ażurowe?

Możesz to zrobić bezpośrednio u nas, w sklepie toDESIGN. Oferujemy ciekawe wzory i możliwość wybrania różnych kolorów, co pozwala na łatwe dopasowanie paneli do stylu i wystroju własnego domu, mieszkania lub biura.

Gdzie warto zamontować ścianki ażurowe?

Wszędzie tam, gdzie są potrzebne ścianki działowe, a zarazem zależy nam na tym, aby zachować odczucie przestrzenności pomieszczenia (salonu, open space itp.). Warto jednak zauważyć, iż ten element aranżacji wnętrz oprócz funkcji użytkowej może tez pełnić także rolę czysto dekoracyjną, np. gdy zamiast jako ściankę działową, wykorzystamy go jako panele ażurowe na ścianę.

Jeśli interesują Cię dekoracyjne przepierzenia, ścianki i panele ażurowe drewniane, sprawdź także i te, które wykonano z płyty MDF.

Aktualizuje…
  • Brak produktów w koszyku.
Call Now Button